Unison Turkey Takımı

Barış Akkurt

Planlama, operasyon, deneyim ne kadar önemliyse; işini aşkla tutkuyla yapmak da bir o kadar önemli. Bizim için her bir organizasyon yeni bir macera, öğrenme, yaratma ve eğlence platformu. Müşterierimizi ortağımız olarak görüyor, onların adına düşünüyor ve onlar gibi heyecanlanıyoruz. 98 yılından beri içinde olduğum bu sektörde, Unison MICE takımı ile birlikte kaliteli işlere imza atmak beni çok mutlu ediyor.

Akın Alptekin

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm ve Otelcilik Bölümü(İngilizce) mezunuyum. 98 yılında eğitimimi tamamlar tamamlamaz kendimi işin içinde buldum. Yaklaşık 12 yıl sektörün duayen isimleri birlikte çalışma ve deneyimlerini paylaşma fırsatım oldu. Uzun yıllara dayanan incentive (kurumsal toplantı turizmi) ve etkinlik yönetimi tecrübelerimi artık Unison MICE çatısı altında değerli okul arkadaşım ve meslektaşım Barış ve Burcu ile birlikte değerlendiriyorum.

Seyahat etmek ve yeni deneyimler keşfetmek hem hobim hem profesyonel olarak işim. Sevdiğim işi yapmanın ayrıcalığı, mutlu ofis ortamı ve yılların deneyimi sayesinde keyifle, yorulmadan, çözüm odaklı çalışıyorum. İşimde başarının sırrı yaratıcı olmak ve detayları hesaplamakta gizli… Bu da deneyimle oluyor…

Ayrıca evli ve bir kız babasıyım…

Erkan Kavukcu

2007 yılına kadar birkaç değişik sektörde çalıştım. 2007 yılında turizm alanında çalışmaya başladım, bir zaman sonra içinde “turizm” geçen her cümle beni heyecanlandırmaya başladı. Uzun süredir tanıdığım arkadaşlarımla Unison MICE’ de bir arada bu işi yapmak beni çok mutlu ediyor.

Merve Ulusoy

Seyahat etmek, turizmi gerçekten bildikten sonra daha keyifli hale geldi benim için.  Eğitimimi bu alanda Boğaziçi  Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüden aldığım için şanslıyım. Ayrıca en büyük tutkumu, iş  olarak yapabilme ayrıcalığına sahip olanlardanım.  Eğlenceli bir atmosfere sahip olan yaratıcı ofisimizden de İnsanları mutlu etmeyi hedefleyen, başarılı tur organizasyonlarının ve incentive gezilerinin çıkması kaçınılmaz bir sonuç. Sektörde kendini ispatlamış ve deneyimi fazla olan iş arkadaşlarım, bu yolda atmaya başladığım adımlarda her zaman bana yardımcı oldular. Bende kariyerimin basamaklarını yavaş yavaş atarken, en büyük motivasyonum yaptığımız işlerin sonunda insanların yüzlerinde kalan gülümse ve sahip oldukları eşsiz deneyimdir.