Bizi arayın, hemen çözüm getirelim.

İş Seyahatleri

İş Seyahatleri

İş seyahatlerinizde profesyonel hizmet emrinizde!

Unison Turkey, iş seyahatleri için yüksek hızla ve profesyonellikle çözümler üreten, yurtiçinden ve yurtdışından bir çok tedarikçi firma ile bir ekip olarak çalışmaktadır.

Ürün çeşitliliği, en güncel bilgiler ve en uygun fiyatlar ile Unison Turkey seyahatlerinizde yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini garantiliyor.

Servislerimiz: 

Kişiye Özel Hizmet


Size özel, sizi tanıyan, ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi bilen kişisel danışmanınız tüm iş seyahati organizasyonlarınızda yanınızda olacak. Yurtiçinde ve yurtdışında tek telefonla bütün rezervasyonlarınız konfirme!

UlaşımEkonomi sınıf uçak biletlerinden, özel jet kiralamaya kadar tüm uçuş hizmetlerinizin yanı sıra, dünyanın her bölgesinde kara, deniz ve tren ulaşımı rezervasyonlarınızı da Unison Turkey aracılığı ile yapabilirsiniz.

Konaklama


En yoğun sezonda mı seyahat ediyorsunuz? Bütçeniz mi kısıtlı? Son dakika rezervasyonlarına mı ihtiyacınız var?
Bırakın seyahat danışmanınız sizin adınıza tüm gereksinimlerinizi karşılayan en iyi oteli bulsun.
Unison Turkey şirketinizin hem münferit hem de grup yolcuları için en yüksek fuar sezonlarında bile uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor.

Araç Kiralama, Transferler, Özel Şoförler


Profesyonel ve dakik hizmetimizle, dünyanın herhangi bir yerinde, sizi istediğiniz yerden alalım. Siz arka koltukta dinlenirken veya işinizle ilgilenirken, şoförünüz sizi adresinize bıraksın.

Rehberlik Hizmetleri


Dünyanın neresinde olursanız olun Türkçe ve İngilizce rehberlik hizmetleri ile bulunduğunuz ülkenin tarihi ve kültürü ile ilgili derin bilgi edinebilirsiniz.

Concierge


Ziyaretiniz boyunca özel ihtiyaçlarınız için de hizmetinizdeyiz. Taksi çağırma, yemek rezervasyonu, odanıza gelmesini istediğiniz bir kravat… Bize haber verin, halledelim.

İş Tatilleri

İş gezilerinizi biraz da tatille birleştirmeye ne dersiniz? İster tek başınıza ister ailenizle, iş seyahatinizin öncesinde veya sonrasında hazırlayacağımız gezi programlarının tadını çıkarabilir, iş seyahatlerini daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.