Program boyunca markanızı görünür kılmak bizim işimiz.

Motivasyon Gezileri

Motivasyon Gezileri


Motivasyon gezileri, günümüzde bir çok kurumsal şirket tarafından önemli bir yatırım olarak görülmekte ve uygulanmaktadır.

Motivasyon gezilerini bir çok amaç için düzenleyebilirsiniz:

 • Başarılı elemanlarınızı ödüllendirmek
 • Müşterilerinize ürünlerinizi tanıtmak ve pazarlamak
 • Elemanlarınızı motive edip üretkenliği arttırmak
 • Bayilerinizi motive edip ödüllendirmek
 • Şirketinizde bir takım yapısı oluşturmak

Unison Turkey’nin şirketinize sunacağı orijinal fikirler, eğlenceli programlar, eğitici aktiviteler ve profesyonel hizmet ile eleman ve müşterileriniz ile ilişkilerinizin daha da sağlamlaştığı, yatırımınızın her kuruşunun değerini bulduğu mükemmel organizasyonlar için bizi arayın.

Servislerimiz:

Otel ve Mekan Seçimi

Her şey dahil 5 yıldızlı otellerden, orijinal butik otellere gezinizin amacına en uygun mekanı sizin için seçiyoruz. Unison Turkey takımı sizinle birlikte yaptığı ön çalışmadan sonra en uygun çözümleri bulmak üzere harekete geçecek ve bütçenize, amacınıza, grubunuzun büyüklüğüne ve organizasyonunuzun tarihine göre en uygun otel ve mekanları sizin için belirleyecek.

Yer Hizmetleri


Havaalanı transferleri, şehir turları, profesyonel rehberlik hizmetleri, lüks araçlar ve geziniz boyunca ihtiyaç duyacağınız her hizmeti Unison Turkey karşılıyor.

Elemanlar

Danışma masaları, grup asistanları, eğlence ve aktivite görevlileri, hostesler ve organizasyonunuzda yer almasını istediğiniz her türlü elemanı Unison Turkey sizin için temin ediyor.

Markanızın TanıtımıMarkanız tüm program boyunca olabildiğince görünür olması ve tüm katılımcılar tarafından hatırlanması için birçok ilginç fikirle kapınızı çalacağız. İsteğinize göre markanızı rozetler, bayraklar, hediye paketleri, tişörtler, masa örtüleri ve daha birçok yerde görselleştirebiliriz.

Aktiviteler
Unison Turkey, grubunuzun içeriği ve gezinizin amacına göre size çok çeşitli aktivite ve etkinlik imkanları sunuyor. Aktivite listesi günlük turlardan, takım ruhunu geliştirecek etkinliklere kadar pek çok farklı alternatiften oluşabilir. Bazı fikirlerimiz:
 • Kalınan bölgeye veya şehre özel, rehberli turistik geziler
 • Kalınan bölgeye veya şehre özel, tematik geziler (sanat, müzik, tarih vb.)
 • Rafting, tırmanış, yamaç paraşütü gibi macera aktiviteleri
 • Define arama, film yapımı gibi takım ruhunu geliştirici aktiviteler
 • Bölgenin veya şehrin yerel halkıyla etkileşim kurma (çiftlik ziyaretleri, sokak yemeklerini tatma, yerel festival veya konserlere gitme)
 • Bölgenin veya şehrin geleneklerini öğrenme (yemek kursları, dans kursları, şarap tadımı vs.)
 • Bölgenin veya şehrin gece hayatını keşfetme

Restoran seçimi


Yemek, bir motivasyon gezisinin en önemli parçalarından biridir. Grubunuz gezi boyunca, bütçeniz dahilinde bölgesel ve uluslararası mutfakları tadabilecekleri, en iyi restoranlarda ağırlanacaktır.

Gala Etkinlikleri


Mükemmel bir motivasyon gezisinin mükemmel bir finali olmalı! Mekan, tema, menü ve eğlence seçimlerinden, organizasyonun en ince ayrıntılarına kadar Unison Turkey etkileyici çözümlerle yanınızda olacak.

Örnek motivasyon gezisi programları için tıklayınız.